درباره ی ما

 

شرکت هوشمند سازان فناوری ورکان در سال ۱۳۹۰ به شماره صنفی رایانه ای ۱۷۰۱۰۰۶۵ و با  شماره ثبت ۹۲۹۱ به مدیریت آقای عقیل ملکش با هدف ارائه راه حل های جامع مبتنی بر آخرین فن آوری ها در زمینه مشاوره ، طراحی و اجرای پروژه های انفورماتیکی و توسعه فن آوری اطلاعات و ارتباطات تاسیس گردید .

این شرکت در جهت رفع نیازهای صنعت IT سازمان ها و ارگانهای مختلف دولتی - نیمه دولتی و خصوصی تلاش نموده است و خوشبختانه توانسته با یاری خداوند متعال و همت و تلاش پرسنل متعهد خدو خدماتی هرچند کوچک را در خور مشتریان بزرگ خود ارائه دهد .

شرکت هوشمند سازان فناوری ورکان ارائه فعالیتهای تخصصی مبنی بر دانش فنی ، فن آوری روز و نیروی انسانی متخصص را به عنوان خط مشی کیفی خود در برطرف کردن نگرانی مدیران سازمانها در خصوص تلفیق منابع مختلف برای دستیابی به یک راه حل جامع قرارداد است .

 

متاسفانه امروزه صنعت IT به بازار IT شهرت یافته و نگاه غیر فنی به این رشته مهم و جذاب سبب شده است که شرکت های بازرگانی و عده زیادی بازرگانان به تجارت در این رشته روی آورند که از طرف دیگری دید بازاری به این صنعت پیدا شده است و این یکی از معظلات فعالان این حوزه می باشد .

لذا شرکت هوشمند سازان فناوری ورکان از بدو تاسیس با رویکردی فنی و مهندسی در این رشته همواره سعی خود را در رفع نیازهای مشتری های خود قرار داده و همواره بیش از فروش به خدمات پس از فروش پرداخته است و این مهم عاملی در رضایت مشتریان می باشد .

 

مجموعه هوشمند سازان فناوری ورکان با در اختیار داشتن کادر فنی متخصص ، متعهد و با تجربه با هدف ارائه مشاوره و راهکار، فروش، نصب و راه‌اندازی و پشتیبانی فنی و تخصصی شبکه‌های کامپیوتری WAN،LAN،Wireless، مخابراتی و ماهواره‌ای و تجهیزات آنها شروع به فعالیت نموده است.هدفهای عالی و متعالی در رسیدن به جایگاهی والا درسطح کشور در جهت ارائه خدماتی متفاوت در زمینه مشاوره فنی و ارائه راهکار ها و طرح های جامع شبکه ، شیوه های نوین فروش و پشتیبانی به معنای واقعی و گارانتی واقعی محصولات عرضه شده توسط این شرکت ، این شرکت رابر آن داشته تا با عظمی راسخ و اراده پولادین و با تکیه بر دانش فنی و تجربه نیروهای خود گام در این وادی نهد .

 

خدمات شرکت هوشمند سازان فناوری ورکان منحصر به فروش تجهیزات شبکه نیست و از بدو تأسیس اساس کار این شرکت ارائه‌ی راهکارهای مناسب و جامع (Total solution) برای مشتریان و پشتیبانی و خدمات پس از فروش و به روز نگه داشتن آنها است. مهندسی فروش و ارائه‌ی راهکار مناسب و راهنمایی و هدایت مشتری به سمت انتخاب صحیح محصول، مهم‌ترین ویژگی خدمات شرکت هوشمند سازان فناوری ورکان است.کارشناسان این شرکت با صبر و حوصله و بهره‌گیری از دانش و تجربه فنی بالا و به روز، همیشه در کنار مشتریان و بهترین پشتیبان آنها هستند.

 

این کارشناسان بر این باورند که راهنمایی صحیح مشتری هرچند که ممکن است حتی به ظاهر منجر به عدم خرید محصول از شرکت در مقطع فعلی بشود سبب رضایت و جلب مشتری در آینده و اعتماد آنها به شرکت خواهد شد که این بزرگترین سرمایه و عامل برای موفقیت در درازمدت و پابرجا بودن شرکت است.این شرکت در نظر دارد با رقابتی سالم و اصولی با شرکت‌های همکار و با تکیه بر دانش و تخصص منطبق بر استانداردهای روز جهان وشناخت صحیح از محصولات و نیاز مشتریان و متناسب سازی خدمات براساس این نیازها، رنگ تازه‌ای به ماهیت فعالیت‌های شبکه‌ای در بازارهای داخلی کشور بخشد .